• 22 781 01 73
  • sekretariat@sat.edu.pl

Szkoła Aktywności Twórczej

Dobra szkoła lepsza - przyszłość

Nasza szkoła

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aktywności Twórczej w Zielonce k. Warszawy. Ponzaj nas lepiej i zapisz do nas swoje dziecko.

Więcej

Rekrutacja trwa!

Ogłaszamy zapisy do oddziału przedszkolnego ("zerówki"), klasy pierwszej oraz nabór uzupełniający do klas 2-7 na rok szkolny 2018/2019.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Stawiamy na nowoczesność. Łatwy, szybki oraz bezpieczny dostęp do dzienników lekcyjnych dla nauczycieli, rodziców oraz uczniów naszej szkoły.

Więcej

Co nas wyróżnia?


  • Dogodna lokalizacja szkoły, z dala od centrum miasta, niepodal lasu.
  • Tradycja i ponad 20 letnie doświadczenie.
  • Bogata oferta edukacyjna.
  • Nowoczesne wyposażenie sal lekcyjnych.
  • Szeroka gama zajęć pozalekcyjnych – sportowych, artystycznych i kółek zainteresowań.

Rekrutacja


Ogłaszamy nabór do klasy 1, oddziału przedszkolnego – „zerówki” oraz nabór uzupełniający do klas 2-7 na rok szkolny 2018/2019.

Zapraszamy na dni otwarte w niedzielę: 15, 22, 29 kwietnia w godzinach 12.00 – 15.00

FETA 2018

Serdecznie dziękujemy naszym małym artystom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i realizację Festiwalu Feta 2018.

Więcej

Dni otwarte – zapraszamy w godzinach 12.00 -15.00

Więcej

Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

W ubiegły czwartek (5 kwietnia) uczeń klasy VII – Ignacy Kaleta – przystąpił do etapu wojewódzkiego XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.

Więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie

Świetnie spisała się nasza reprezentacja w finałach Powiatu Wołomińskiego rozgrywanego 6 kwietnia 2018 r. w SP 2 Zielonka. W rozgrywkach drużynowych w kategorii dziewcząt roczniki 2005 i młodsi nasze dziewczęta zajęły I miejsce!!!.

Więcej

Czy warto zapisać do nas swoje dziecko?

Co mówią rodzice o nasze szkole


Szkoła wyróżnia się bardzo miłą atmosferą. Nauczyciele poświęcają dzieciom dużo czasu, ponieważ w klasach jest mała ilość uczniów. Bardzo dużym atutem są dodatkowe lekcje z matematyki, języka obcego oraz w-fu. W klasach na lekcjach wykorzystywane są tablice multimedialne.

Mama Aleks z klasy 7

Kameralna szkoła, przyjazna dla wszystkich dzieci, wiele dodatkowych zajęć w cenie czesnego - dla dzieci z problemami ciekawe zajęcia z Panią pedagog. Stałe godziny nauki co ułatwia ułożenie planu dnia.

Mama Franka z klasy 4