Degustacja soków z firmą SEBEX

Kategoria: Bez kategorii, Z życia szkoły Opublikowane przez: Szkoła Aktywności Twórczej, Dnia:

Troska o rozwój fizyczny i stan zdrowia uczniów jest jednym z podstawowych zadań współczesnej szkoły na wszystkich etapach edukacyjnych. To, jak wychowamy młodzież, jakie wyrobimy nawyki u młodych ludzi, będzie potem procentowało. W ramach wieloletniego programu „Szkoła promująca zdrowie” bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji „Szklanka mleka” oraz „Warzywa i owoce w szkole”. Od wielu lat firma SEBEX dostarcza naszym uczniom świeże owoce i warzywa. W ramach tego programu 3 grudnia została przeprowadzona degustacja świeżo wyciśniętych soków z prelekcją na temat zdrowego odżywiania. Przedstawicielka firmy SEBEX zachęcała uczniów nie tylko do jedzenia owoców i warzyw, ale również do picia świeżych soków. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zapamiętają i wdrożą w życie cenne rady przekazane w czasie degustacji.