Podsumowanie obchodów VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

Kategoria: Konkursy, Z życia szkoły Opublikowane przez: Szkoła Aktywności Twórczej, Dnia:

Organizatorem Głównym ŚDTM jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego. Wydawnictwo zostało założone w 1995 roku przez Andrzeja Grabowskiego, twórcy kart Grabowskiego oraz pomysłodawcy Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. W naszej szkole 11 grudnia na krótkim apelu p. Dyrektor wraz ze szkolnym organizatorem VIII ŚDTM wręczyła złote i srebrne medale oraz certyfikaty z uzyskaniem tytułu Eksperta Tabliczki Mnożenia czterem dorosłym osobom oraz uczniom. Złote medale otrzymali następujący uczniowie: Maks Bedełek kl. 8, Franciszek Młodzianowski kl. 5, Julian Hołownia kl. 7, Julia Nowak kl. 6, Maciej Kryński kl. 4. Srebrne medale przypadły Filipowi Sadzyńskiemu i Ignacemu Kaleta z kl. 8, Miłoszowi Pietrzakowi, Bartoszowi Śliwie, Franciszkowi Stelmaszyńskiemu, Poli Kaleta z kl. 6 oraz Michalinie Matysek i Zuzannie Bielenik z kl. 4. Szkoła od głównego organizatora imprezy otrzymała podziękowanie.