Prace plastyczne powstałe w roku szkolnym 2017 / 2018

Kategoria: Bez kategorii, Prace uczniów, Z życia szkoły Opublikowane przez: Szkoła Aktywności Twórczej, Dnia:

Uczniowie w ubiegłym roku pracowali wieloma znanymi sobie technikami takimi jak: malarstwo, rysunek, pastel, kolaż, ale mieli również okazję zapoznać się z nowymi środkami wyrazu artystycznego takimi jak linoryt i monotypia, które to techniki są z dziedziny grafiki warsztatowej i zazwyczaj zarezerwowane są dla profesjonalnych artystów grafików. Były też ćwiczenia z dziedzin projektowania architektonicznego i urbanistycznego m. in makiety małych form architektonicznych i makieta miasta idealnego.

Oto część naszego tegorocznego dorobku artystycznego, oraz zdjęcia naszych artystów przy pracy. Zapraszamy do galerii.